SÄRISEV SIDE

Raamatu kaas
Lehekülgede arv
256
Mõõtmed
140x210
Avaldamise aeg
15.11.2021
Tõlkija
Toimetaja
Sari
Hind
17,50 €

Erica Hathaway on otsustanud keerulisest minevikust üle saada ja õpib varakult iseseisvalt toime tulema. Vaid mõni päev pärast kolledži lõpetamist seisab ta silmitsi investoritega, kelle võimuses on otsustada, kas tema noorukest ettevõtet saadab edu. Kuid ta ei ole kaugeltki valmis selleks, et ennasttäis jumalik investor, kes on näiliselt otsustanud tema esitluse nurjata, ta jalust nõrgaks võtab.

Miljardär ja häkkerikuulsusega Blake Landon on tarkvaraäri paha poiss, kes harjunud saama kerge vaevaga kõike, mida tahab. Erica innukus ja loomulik ilu lummavad teda esimesest hetkest, mil naine koosolekuruumi astub. Otsustanud Erica endale võita, murrab mees läbi tema kaitsemüüri.

Ent kui Blake paljastab tumeda saladuse Erica minevikust, ei satu ohtu mitte ainult Erica usaldus tema vastu, vaid ka elu, mille loomiseks Erica on nii kõvasti pingutanud.

Meredith Wild on Ameerika menuautor ja kirjastaja, kes alustas kirjutamist 2013. aastal. „Särisev sideˮ on Wildi päris esimene romaan, mille ülemaailmne edu innustas teda jätkama ja looma ka omaenda kirjastuse. Nüüdseks on Wild 5 sarjana avaldanud 20 raamatut ja on erootiliste romaanide vaieldamatu tippautor.

 

Vaata raamatusse!