SAATUSLIK TÕOTUS

Kategooria
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
360
Mõõtmed
140x210
Avaldamise aeg
21.08.2023
Tõlkija
Toimetaja
Hind
23,40 €

Kui kohalikust metsast leitakse julmalt tapetud arsti surnukeha, avastab uurija Kim Stone ehmatusega, et tegemist on Gordon Cordelliga, kes on seotud tema eelmise juhtumiga, kui Stone uuris noore koolitüdruku surma. Gordonil oli küll kirju minevik, aga kes oleks tahtnud teda tappa?

Siis satub aga ränka autoavariisse Cordelli poeg ja Kim veendub aina enam, et tegemist ei olnud õnnetusjuhtumiga. Pärast kahtlastel asjaoludel surnud naise leidmist avastab Kim häiriva seose ohvrite ja Russells Halli haigla vahel, kus Cordell töötas.

Kim ja tema tiim alles leinavad üht oma liiget ning on seetõttu ülimalt haavatavad, ent neil tuleb hakata otsima oma senise karjääri kõige ohtlikumat sarimõrvarit. Kaalul on rohkem kui elu. Kas Kim suudab oma tiimi koos hoida ja tabada kurjategija enne, kui too nõuab järgmise ohvri?

Mõrtsukas tapab aina kiirenevas tempos ja ta pole veel lõpetanud.

Samal ajal uurib Stacey teismelise tüdruku kadumist. Tüdruku ema väidab, et tütre elu on ohus, kui ta õigel ajal ravimeid ei saa. Juurdluse käigus kerkib esile hulk vastuseta küsimusi ja tõde tüdruku kadumise taga on tunduvalt õõvastavam, kui Stacey oleks eales osanud arvata...

ANGELA MARSONS on sündinud ja kasvanud Black Countryl. Tema loodud Kim Stone’i sarja raamatuid on tõlgitud 30 keelde ning müüdud kokku üle 27 riigis, kokku üle 5,2 miljoni eksemplari. „Saatuslik tõotus“ on sarja üheksas raamat.