MÕRVIK. 1. OSA

100 põnevat mõrvamõistatust ajude ragistamiseks

Autor
Kategooria
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
384
Mõõtmed
158x235
Avaldamise aeg
29.04.2024
Tõlkija
Toimetaja
Hind
22,70 €

RAHVUSVAHELINE BESTSELLER 
Kes sooritas õõvastava kuriteo? 
Kes, kus ja millist relva kasutades mõrva toime pani? 
Keerukamatel juhtudel ka… miks? 

2022. aastal lõi ameeriklasest programmeerija G. T. Karber teiste populaarsete veebipõhiste mõistatusmängude (nt Wordle, Globle, Nerdle) kõrvale Murdle’i, pakkudes kõigile tugitoolidetektiividele ja nutikatele peamurdjatele võimalust arvutist lahkumata mõtteid teritada ja kuritegusid lahendada. 
Aasta hiljem koondati 100 mõrvamüsteeriumit raamatuks, mis osutus ülimenukaks kogu maailmas (nt Inglismaal oli „Murdle“ 2023. aasta jõuluajal müüduim raamat). Nüüd on täiesti ainulaadne ja kaasahaarav „MÕRVIK“ jõudnud ka Eestisse, suunates lugejat kuriteopaika uurima ja juhtlõngu otsima, kahtlusaluseid üle kuulama ja lahendama juhtumeid omaenda hallide ajurakkude abil. 

Raamatus pakutavad juhtumid on nelja raskusastmega: siin leiduba parajalt mõnusaid pähkleid nii alles alustavatele nuuskuritele kui ka pea võimatuna tunduvaid ajuragistamisi Sherlock Holmesi ja Hercule Poirot’ tõelistele mantlipärijatele. Illustratsioonide, salakirjade ja vihjetega varustatud „Mõrvik“ on vaimukas ja täis intriige ning äratab meis kõigis peituva uudishimuliku uurija.

 

Vaata raamatusse!