MIDA SA TEGID

Kategooria
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
320
Mõõtmed
140x210
Avaldamise aeg
11.04.2022
Tõlkija
Toimetaja
Hind
20,10 €

See pidanuks olema täiuslik kokkutulek: kuus ülikoolisõpra on pärast kahtekümmet aastat jälle koos. Peoperenaine Ali elab viimaks ometi elu, millest ta on unistanud, tal on karjäär, mille üle uhkust tunda, ja imeline perekond ülikooliaegse kallimaga, kellest on saanud tema abikaasa. Aga kokkutulekuööl tuleb tema parim sõbranna lagedale sedavõrd šokeeriva süüdistusega, et mitte miski pole enam kunagi endine.
Veritseva ja traumeerituna aiast tuppa tuikudes väidab Karen, et Ali abikaasa Mike ründas teda. Ali peab sekundipealt otsustama, keda uskuda: kas oma kohkunud meest või parimat sõpra. Mike’il on juhtunu kohta hoopis teistsugune versioon ja on selge, et üks neist valetab – aga kumb? Ja miks?
Tekkiv kaos sunnib Alit meenutama sõpruskonna kuldset tudengipõlve ja ta taipab, et ka seal on peidus saladused. Saladused, mis on aastaid varjusurmas lebanud. Mälestused, mille kaitsmiseks on keegi valmis kas või tapma.

„Geniaalne, hingetuksvõttev põnevik, ettearvamatu kuni viimase rabava leheküljeni.” – Erin Kelly, Sunday Timesi menuautor

Claire McGowan on briti kirjanik ja mitme Amazoni menuki autor. Laiema tuntuse ja lugejaskonna on talle toonud just psühholoogilised põnevikud. „Mida sa tegid” on McGowani seni menukaim ja enim kiitust pälvinud romaan, kus pinge on üleval kuni päris lõpuni.