LIIGA HILJA

Kategooria
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
368
Mõõtmed
140x210
Avaldamise aeg
02.07.2024
Tõlkija
Toimetaja
Hind
20,90 €

Sloan on valmis talle kallite inimeste nimel põrgutulest läbi käima. Ta teeb seda iga jumala päev. Kurikuulsa, ent karismaatilise narkodiileri Asa Jacksoni kallimana on Sloan viimaks ometi leidnud päästerõnga, millest kinni hoida, olgugi et see tähendab enda põhimõtetega vastuolus elamist. Sloan sõltub Asast nii emotsionaalselt kui ka rahaliselt; Asal aga on Sloani vastu tärganud muret tekitavad kinnismõtted, mis muutuvad iga päevaga üha ohtlikumaks.
Kui pildile ilmub narkopolitsei salaagent Carter, tunneb Sloan kohe esimesest hetkest tema vastu tõmmet. Sloan teab, et kui Asa peaks sellest haisu ninna saama, teeks ta Carterile otsa peale. Ja Asa on olnud kõigi, eeskätt Sloani elus alati sammu võrra teistest ees. Tema teele ei seisa ette mitte keegi.
Mitte keegi peale Carteri.
Mäng muutub aina ohtlikumaks ning üha põletavamaks saab küsimus, kas Sloan ja Carter leiavad koos väljapääsu, enne kui on liiga hilja.

Romaani „Liiga hilja“ kirjutamist alustas menuautor Colleen Hoover juba kümme aastat tagasi, kaasates kirjutamisprotsessi oma lugejad. Nüüd on Hoover käsikirja viimistlenud ja täiendanud ning tema tavapärastest teostest nii stiililt kui ka sisult eristuv romaan saanud viimaks kaante vahele.

NB! Raamat sisaldab roppu kõnepruuki, kujukaid seksistseene, vägivalda ja narkootikumide tarvitamist ega sobi lugemiseks alaealistele.