LIBLIKA TAIJI

Raamatu kaas
Lehekülgede arv
64
Mõõtmed
125x155
Avaldamise aeg
18.03.2013
Tõlkija
Toimetaja
Hind
6,95 €
Soodushind
1,85 €
Meie veebipoest on raamat otsa saanud!

Liblikate jälgimine innustas Martin Faulksi välja töötama oma taiji-süsteemi, mida on võimalik harrastada suhteliselt väikeses ruumis ja lühikese aja jooksul ehk vormi, mis ei sisalda endas peaaegu üldse liigutusi, kuid säilitab samal ajal sisemise energia liikumise. „Ma vaatasin liblikat, kes lehvitas tiibu, et end päikese käes soojendada, ja taipasin, et see on ainus elusolend, keda olen kunagi näinud ühe koha peal harjutusi tegemas – liblikas oli paigal, aga vereringe tema sees oli liikumises. Siis mõistsin, et kui taiji harjutaja seisaks ühe koha peal, peaks ka temas mingil moel liikumine tekkima.“

Pühenda päevas ainult kümme minutit seitsme lihtsa ja elegantse liblika-taiji harjutuse tegemisele ning sa tunned end terve ja energilisena.

• Taiji on maailma kõige populaarsem treening, kuna sellel on imeline tervendav ja tõbesid ennetav toime.
• See on kõige lihtsam, kuid samas tõhusaim taiji-vorm, mis koosneb vaid seitsmest liigutusest – traditsiooniline taiji aga 108 liigutusest!
• Liblika-taiji on ainus taiji-vorm, mida on võimalik ühe päevaga selgeks saada ja harrastada absoluutselt kõikjal – ükskõik kui vähe ruumi sul harjutamiseks on.