KÜLALINE

Autor
Kategooria
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
328
Mõõtmed
140x210
Avaldamise aeg
16.07.2024
Tõlkija
Toimetaja
Hind
21,80 €

Puhkusereisilt naastes avastavad Iris ja Gabriel, et Laure, üks nende parimaid sõpru, on end nende kodus sisse seadnud. Laure paneb abielupaari külalislahkuse proovile, sest paistab, et tal pole vähimatki kavatsust lahkuda. Vastupidi, naine tunneb end sõprade majas aina kodusemalt ja kompab piire: magab Irise ja Gabrieli voodis, kannab sõbranna riideid ja korraldab köögikapid ringi.
Kuna Laure vaevleb murede küüsis, proovivad Iris ja Gabriel talle igati toeks olla, kuid naise kohalolu muutub aina koormavamaks. 


Ajutist kergendust pakub äsja külasse kolinud paar. Aga koos uute naabritega tuleb Irise ja Gabrieli ellu ka probleemse minevikuga aednik. Kui suhted põimuvad, seistakse peagi silmitsi ohuga, et paljastub nii mõnigi saladus, mis ei tohiks eales päevavalgele jõuda.

Debüütteosega „Suletud uste tagaˮ lummas B. A. Paris psühholoogiliste põnevike austajaid kogu maailmas. Nüüdseks on tema romaane tõlgitud 41 keelde. Oma seitsmendas trilleris „Külalineˮ kutsub Paris lugejad taas ühte kodusse, mis on täis südant ärevusest põksuma panevad saladusi.