KOERA ELU MÕTE

Kategooria
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
288
Mõõtmed
120x210
Avaldamise aeg
05.02.2017
Tõlkija
Toimetaja
Hind
15,80 €
Meie veebipoest on raamat otsa saanud!

Imeline lugu armsast koerast, kes läbi mitme taassünni oma elu mõtet ja eesmärki otsib.
Mitte lihtsalt tore koerajutt, vaid lugu, milles otsitakse vastust elu igavesele põhiküsimusele: miks me siin oleme? Esimene elu hulkuva koerana jääb traagiliselt lühikeseks ning imestusega avastab Bailey, et on sündinud uuesti, ohjeldamatu loomuga kullakarvalise kutsikana.
Oma uue elu mõtte otsingud viivad ta 8-aastase Ethani armastavasse rüppe. Poisi ja koera lõputute ühiste seikluste käigus õpib Bailey, kuidas olla tubli koer.

Kuid elu jumaldatud lemmikloomana pole sugugi Bailey teekonna lõpp. Pärast järgmist taassündi tekib küsimus, kas ta oma elu mõtte kunagi üldse leiab.

W. Bruce Cameroni südantsoojendav, läbinägelik ja sageli pisarateni naerma ajav raamat „Koera elu mõte“ pole lihtsalt emotsionaalne ja lõbus lugu ühe koera paljudest eludest, vaid ka inimsuhetest koera pilgu läbi ning vankumatust kiindumusest inimese ja tema parima sõbra vahel.

See lugu õpetab, et armastus on surematu, et õiged sõbrad on alati meiega ja iga olevuse eksistentsil on mingi mõte. Raamatu põhjal on valminud samanimeline film. http://www.acmefilm.ee/filmid/a-dogs-purpose

Raamaturiiulike kirjutab raamatust SIIN!