KIVIRAIDUR

Kategooria
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
448
Mõõtmed
148x210
Avaldamise aeg
31.01.2021
Tõlkija
Toimetaja
Hind
24,10 €

Fjällbacka-sarjaga kinnitab Rootsi menuautor Camilla Läckberg oma kohta selliste skandinaavia tippkrimiautorite kõrval nagu Jo  Nesbø, Henning Mankell ja Stieg Larsson.

Vaikne Rootsi kuurort Fjällbacka on näinud mitmeid tragöödiaid, kuid midagi nii hirmsat pole siin varem aset leidnud: kalur leiab võrgust väikese tüdruku surnukeha ja lahkamisel selgub, et tegu polnudki õnnetusjuhtumiga…

Kohalik politseiuurija Patrik Hedström on äsja isaks saanud, kui talle antakse sünge ülesanne välja uurida, kes tappis lapse, kelle perekonda nii tema kui ka tema naine Erica isiklikult tunnevad. Ta teab, et külmaverelise kurjategija tabamiseks tuleb esmalt välja selgitada kuritöö põhjus, ent ta ei oska aimatagi, et juhtumi juured ulatuvad kaugesse minevikku ning võivad rahuliku kaluriküla idüllilise fassaadi igaveseks puruks rebida.

Camilla Läckberg (s 1974) on Rootsi menukamaid krimikirjanikke, pärit läänerannikul asuvast Fjällbackast, kus leiab aset ka tema teoste tegevus. „Kiviraidur“ on Fjällbacka-sarja kolmas raamat.