ILUSAD TÜDRUKUD

Kategooria
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
384
Mõõtmed
156x235
Avaldamise aeg
28.10.2019
Tõlkija
Toimetaja
Hind
21,60 €

Rohkem kui kakskümmend aastat on möödunud päevast, mil Claire ja Lydia viimati teineteisega suhtlesid. Claire on glamuurset elu elav miljonäri naine, Lydia ots otsaga toime tulev üksikema, ent kumbki neist pole päriselt toibunud nende kolmanda õe Julia kahe aastakümne tagusest jäljetust kadumisest. Mineviku õudused ja südamevalu tungivad taas naiste ellu, kui ootamatult mõrvatakse Claire’i abikaasa.
Teismelise tüdruku haihtumine ja pea veerand sajandit hiljem toime pandud keskealise mehe mõrv – mis on see, mis võib neid kaht sündmust ometi ühendada? Sõlminud ebakindla vaherahu, asuvad õed välja kaevama minevikusaladust, mis nende perekonna aastaid tagasi lõhki ajas … ja leiavad jahmatava tõe sealt, kus seda kõige vähem oodata võinuks.

Karin Slaughter on tänapäeva produktiivsemaid ja loetumaid autoreid, kes kirjutab raamatuid, mis poevad lugejale naha alla. Tema teoseid on tõlgitud ligi 40 keelde ja auga väljateenitult nimetatakse teda Ameerika põnevike kuningannaks.
„Ilusad tüdrukud“ on Slaughteri teine eesti keelde tõlgitud romaan.

„Kellelgi teisel pole sama head silma üksikasjade ja tõe peale kui Slaughteril. Ma olen valmis minema tema kannul kuhu tahes.“ – Gillian Flynn
„Tema romaanide tegelased, süžee ja tempo on enamiku põnevike autorite jaoks kättesaamatul tasemel.“ – Michael Connelly
„Põrgulik triller.“ – The New York Times Book Review

 

Raamatugurmaani arvamust saate lugeda SIIN!