ARMASTADA JA OLLA ARMASTATUD

Kategooria
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
354
Mõõtmed
140x210
Avaldamise aeg
18.03.2024
Tõlkija
Toimetaja
Hind
23,40 €

Noorele ja meeletult armunud Merrinile oli kogu maailm valla. Ent just siis, kui ta uus elu oli algamas, niideti naine jalust. Alandusest lööduna põgeneb ta kodust, armastatud kalurikülast, et lakkuda haavu ning pageda teda taga rääkivate sõprade ja naabrite eest.

Mõni aasta hiljem on Merrin rajanud endale uue elu kaugel merest. Ta ei ole enam see impulsiivne tüdruk, kes omal ajal. Ent tragöödia sunnib teda naasma kodukülla, kust ta oli iga hinna eest püüdnud eemale hoida. 

Tagasi kodupaigas hakkab Merrin mõistma, millest ta on kõik need aastad ilma jäänud. Pisitasa meenub talle, kes ta varem oli, ning ta on sunnitud minevikku ümber hindama.
Keda süüdistada kõige eest, mis viltu läks? Ja kas tal õnnestub andestada, lasta vanadel haavadel paraneda ning lõpuks õnnelik olla?


Enam kui 30 raamatut avaldanud Amanda Prowse on praegusaja üks hinnatumaid ja viljakamaid armastusromaanide autoreid. „Armastada ja olla armastatud“ – üks tema värskemaid teoseid – on elujaatav ja südamlik jutustus naisest, kes alandusest pääsemiseks uut elu püüab rajada.