UUE HIINA MEDITSIINI KÄSIRAAMAT

Kategooria
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
432
Mõõtmed
180x248
Avaldamise aeg
18.12.2017
Tõlkija
Toimetaja
Hind
21,10 €
Soodushind
9,50 €
Meie veebipoest on raamat otsa saanud!

„Uue Hiina meditsiini käsiraamat“ on hädavajalik teejuht tervikliku keha, meele ja vaimu arendamisel. Raamat tutvustab Hiina meditsiini võimsaid hüvesid – ennekõike akupunktuur, massaaž, toitumine, meditatsioon ja ravimtaimed – ning õpetab kasutama neid kõrvuti teiste Ida ravikunstidega. Praktiline traditsioonilist Hiina meditsiini käsitlev teos aitab teil oma raviprotsessi kontrollida ning säilitada või taastada terviklikkus ja harmoonia kõigis elu aspektides.

Doktor Misha Ruth Cohen, rahvusvaheliselt tunnustatud Hiina meditsiini praktiseerija, lektor ja mentor, pakub põhjalikke raviplaane mitmesugustele tõbedele, muuhulgas seedeprobleemide, stressi, ärevushäirete ja depressiooni raviks, vähiravi toetuseks, maksa tervise hoidmiseks, günekoloogiliste kaebuste, PMS-i ja menopausi leevendamiseks jpm.

Ülevaatlik käsiraamat kombineerib ka Hiina toitumissoovitusi Lääne meditsiiniga ning heidab pilgu teistelegi Ida ja Lääne ravimeetoditele, mille hulka kuuluvad:

* Hiina meditsiini põhitõed
* akupunktuur ja moksibustioon
* Qi Gong: hiina harjutused ja meditatsioon
* dieedisoovitused
* Hiina ravimtaimeteraapia

„Uue Hiina meditsiini käsiraamat“ kasutab esoteerilist informatsiooni vaid hädavajalike teadmiste edasiandmiseks ning näitab, kuidas kasutada Hiina meditsiini eri olukordades, alates viljatusest kuni erinevate haiguste, näiteks vähi ja suhkrutõveni. Astuge esimesed sammud looduslike raviviiside poole ning teid ootab ees pikem ja õnnelikum elu!

 

Delfi lugu raamatu kohta saab lugeda SIIN!

Alkeemia.ee artiklit saab lugeda SIIN!