LÕKSUS

Kategooria
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
520
Mõõtmed
148x210
Avaldamise aeg
10.10.2022
Tõlkija
Toimetaja
Hind
22,60 €

Sind jahitakse ja sina oled ... lõksus.
Seekord pole see mustkunst, see on mõrv.  

Pingeline põnevik uuelt kirjanikeduolt Läckberg & Fexeus – närvekõditava krimisarja esimene osa. Mõõkadega läbi torgatud kastist leitakse hukkunud naine ja politsei peab leidma vastuse küsimusele, kas tegemist on untsuläinud mustkunstitriki või eriti jõhkra mõrvaga.

Stockholmi politsei inspektor Mina Dabiri kutsub appi tuntud mentalisti, kehakeele¬ ja maagiaeksperdi Vincent Walderi. Nad avastavad seose varasema mõrvaga ja mõistavad, et jahivad julma sarimõrvarit, kes tuleb peatada enne, kui ohvrite arv kasvama hakkab. Kuid Mina ja Vincenti keerukad isiksused kipuvad nende missioonile jalgu jääma. Pealegi kannavad mõlemad endas tumedaid saladusi. Nende minevik tundub juhtumiga kuidagi seotud olevat, ja sündmustiku tempo aina kasvab. Et seda peatada, peavad nad mõrvarist ette jõudma, tema sõgedast plaanist läbi nägema. See tundub iga päevaga üha võimatum.

"Lõksus" on politseiuurija Mina ja mentalist Vincenti juhtumite sarja avaraamat. 

"Läckbergi meisterlik krimilugu, mida sedapuhku on vürtsitanud Fexeus, tagab suurepärase lugemiselamuse." - Jyllands-Posten

Skandinaavia krimikuningannaks tituleeritud CAMILLA LÄCKBERG (s 1974) on üks Rootsi edukamaid autoreid: tema raamatuid on müüdud üle 30 miljoni eksemplari enam kui 60 riigis, samuti on need võitnud arvukalt auhindu. Tema Fjällbacka krimisari ja Faye psühholoogilised põnevikud on ka Eestis ülipopulaarsed.
HENRIK FEXEUS(s 1971) on tunnustatud esineja ja mentalist. Ta on ka edukas autor, kes saavutas tuntuse raamatuga „Mõtete lugemine“ (eesti k 2010). Tema raamatuid on tõlgitud rohkem kui 30 keelde.

 

Vaata raamatusse!