KAKE MAKE JA SEGADUSE PÄKAPIKK

Raamatu kaas
Lehekülgede arv
36
Mõõtmed
206x207
Avaldamise aeg
21.08.2016
Tõlkija
Toimetaja
Sari
Hind
8,60 €
Meie veebipoest on raamat otsa saanud!

Saa tuttavaks Leedu laste lemmiku, väikese tüdrukuga, keda kutsutakse Kake Makeks!

Eesti Lastekirjanduse Keskus valis „Kake Make ja Segaduse Päkapiku” kuu raamatuks. Loe lähemalt SIIT!


Kake Make tegutseb Leedus juba viies raamatus, samuti tegelusvihikutes, teatrilaval, arvuti- ja nutitelefonimängudes ning mitmesugustel lastekaupadel. Tema tegemistele elavad juba kaasa ka Läti, Venemaa, Taani, Lõuna-Korea ja Kreeka lapsed.
Kake Make sarja esimeses raamatus „Kake Make ja Segaduse Päkapikk” saame tuttavaks peategelase ja tema perega. Tegevust täis päevade õhtutel ei taha Kake Make aga üldse oma mänguasju kokku korjata. Kas tuleb tuttav ette? Kake Make satub ühel ööl seiklusse, mis paneb teda oma asjade eest palju paremini hoolitsema ...
Kake Make raamatud on väga rikkalikult, detailirohkelt ja humoorikalt illustreeritud – on ju raamatute autor Lina Žutautė elukutselt kunstnik.
„Kake Make ja Segaduse Päkapikk” ilmus 2010. aastal ja sai 3–6aastaste laste hulgas kohe väga populaarseks. Rahvusvahelise Noorsookirjanduse Nõukogu (IBBY) Leedu osakond valis selle parimaks 2010. aastal ilmunud leedu lasteraamatuks. Ka kõigil järgmistel Kake Make raamatutel on olnud väga suur menu.
Järgmisena ilmub „Kake Make ja põgenenud kõrvad”, sarja kolmandas raamatus saab Kake Make võitu pimedusehirmust.
Lisaks raamatutele alustavad ilmumist ka tegelusvihikud – koos esimese osaga avaldatakse „Kake Make puhkusel. Joonista, lõika, mängi, värvi”.