MIDA ARVATAKSE KODUMAISEST RAAMATUST "ÖISED HÄÄLED"?

08.12.2021

"Mitu lugu lõppesid siin ka sedamoodi, et tekkis tunne, nagu oleks kraan täpselt niipalju kinni keeratud, et see viimane tilk jäi kraanitoru otsa rippuma ja seal ta nüüd väreleb vaikselt ja mina ei saa kraani lahti keerata, sest autor ei luba. Sügeleb kohutavalt, aga ma ei saagi teada, mis edasi juhtus!
Tegelikult ka – no mis saab, kui sa vajutad punast nuppu? Mis juhtub?
Kui ma sinna kohta lähen, mis seal esimeses jutus oli, ja selle nupu leian ja vajutan, siis saan ilmselt teada. Politsei seletuskirjas kirjutan, et Tiina Laanem on tegelikult süüdi." - blogi Castorbakar. Loe edasi blogist Castorbakar SIIT.

 

Oskar Helde blogist Kirjanduslik Päevaraamat arvas hoopis nii:"Need lood võiksid oma katkiste sisemaailmadega tegelastega kõnetada nii praegust kui ka lähituleviku lugejat. Nendes oli midagi ajatut, aga samas ka midagi, mis tundub olevat meie ühiskonnale järgmistel aastatel aina rohkem iseloomulikum - üksikud hinged oma pimedate akendega kindlustes." Oskar Helde sõnu saad edasi lugeda SIIT.

 

Maalehes ütles Jürgen Rooste jutukogu kohta järgmist: "Laanemi keel või lainetus on pärit kusagilt varasemast ajast, kuigi ta kõneleb selles enamasti tänastest inimestest, tänastest probleemidest. See on pigem midagi lilliprometlikku, see vaatepilk ja -punkt. Sümpaatne on, kuidas Laanem vaatab n-ö pärisinimeste armastusele: noh, kes ei ole enam nii noored, on keskealised või lausa vanemadki." Maalehte loe edasi SIIT.

Raamatut saad osta SIIT.