VÕLUR JA KLAAS

Autor
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
888
Mõõtmed
230 x 150
Avaldamise aeg
28.09.2008
Tõlkija
Toimetaja
Sari
Hind
25,80 €
Meie veebipoest on raamat otsa saanud!

“Jah,” lausus Blaine lõpuks. “Olen päri. Kui ma lahendan kõik mõistatused, mis te mulle esitate, läheme koos paika, kus rada välul lõpeb. Kui üks teist ütleb mõistatuse, mille vastust ma ei tea, siis jätan teid ellu ja sõidutan Topekasse, kus te lahkute Monost ja jätkate Tumeda Torni otsimist, kui soovite. Kas ma olen sinu ettepaneku tingimustest ja piiridest õigesti aru saanud, Roland Steveni poeg?”

Viimane laskur Roland ja tema kaaslased on napilt pääsenud ühest maailmast ja libisenud järgmisesse. Siin jutustab Roland neile pika loo armastusest ja seiklustest, kus peaosa mängib kaunis donkihhotlik neiu Susan Delgado. Jahmatavate süžeepööretega ja kaasahaaravalt jutustatud „VÕLURIS JA KLAASIS“ jõuavad lugejad sarja keskpunkti – et jääda kannatamatult ootama „Tumeda Torni” viimaseid osasid.

Ebaharilikus maailmas kulgev jõuliste visuaalsete kujundite ja unustamatute karakteritega „Tumeda Torni“ sari ei sarnane ühegi teise teosega, mida te varem lugenud olete. See on Stephen Kingi visioonirikkaim lugu, fantaasia ja õuduse maagiline kokteil, mida loetakse tema loomingu tippsaavutuseks.