UNIVERSUMI SALADUSTE JÄLIL

Kõik, mida vajate reisimiseks ajas ja ruumis

Kategooria
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
448
Mõõtmed
160X240
Avaldamise aeg
30.11.2020
Tõlkija
Toimetaja
Hind
22,10 €
Meie veebipoest on raamat otsa saanud!

Mis tunne oleks olnud kõndida laavast pulbitseva Maa pinnal neli ja pool miljardit aastat tagasi? Või seista purskava vulkaani kõrval? Või teha oma esimene samm Kuu pinnal? Ja mida sa teeksid, kui robotid võtaksid maailma üle?

Lucy ja Stephen Hawkingi raamatusarjast „Georg ja Universumi salavõti“ sai ülemaailmne menuk. Kuna selle sarja raamatud põhinevad mitte ilukirjandusel, vaid tegeliku elu faktidel, kogusid Lucy ja Stephen Hawking uskumatus koguses informatsiooni kõige kohta – alates elust Marsil kuni mustade aukude saladusteni. Nüüd on esmakordselt koondatud Georgi-raamatutest ühte kogumikku põnevad tõsielulised faktid ja teaduslikud teooriad koos suurepäraste, täiesti uute kirjutistega maailma kõige väljapaistvamatelt teadlastelt, hõlmates fakte nii geneetikast, konspiratsiooniteooriaist kui ka kliimamuutusest.

Kaunilt illustreeritud raamat on tulvil fakte ning arve, mis teeb sellest täiusliku käsiraamatu kõige kohta, mida oled tahtnud teada saada nii meie koduplaneedi kui sellest väljapoole jääva kohta.

 

Raamatut "Universumi saladuste jälil" soovitab Rahvusraamatukogu kultuurinõunik Karl Martin Sinijärv!

Loe lähemalt SIIT.

 

 

 

Vaata raamatusse!