SEKS JA LINN

Lehekülgede arv
240
Mõõtmed
240
Avaldamise aeg
30.11.2001
Tõlkija
Hind
10,00 €
Meie veebipoest on raamat otsa saanud!

RAAMAT ON LÄBI MÜÜDUD!

Raamat on aluseks populaarsele teleseriaalile, mida võib näha ka TV3s ja milles peaosa mängib Sarah Jessica Parker. Siin on teile üks valentinipäeva lugu. Seadke end valmis.

New Yorki tuli üks inglise ajakirjanik. Ta oli võluv ja vaimukas ning leidis endale kohe ühe tüüpilise New Yorgi ihaldusväärse poissmehe. Tim oli 42-aastane investeerimispankur, kes teenis aastas umbes 5 miljonit dollarit.
Kaks nädalat ei teinud nad muud, kui suudlesid ja hoidsid üksteisel käest - ja siis ühel soojal sügispäeval, viis mees ta oma maja vaatama, mida ta Hamptonitesse ehitas. Nad arutasid koos arhitektiga maja projekti. \Tahtsin arhitektile öelda, et ta teise korruse rõdu kinniseks ehitaks, muidu võivad lapsed sealt alla kukkuda,\ pihtis ajakirjanik mulle. \Olin kindel, et Tim palub mind endale naiseks.\ Pühapäeva õhtul viis Tim ta naise korterisse ära ja tuletas veel meelde, et teisipäeva õhtul lähevad nad koos õhtust sööma.
Teisipäeval mees helistas ja teatas, et on sunnitud õhtusöögi edasi lükkama. Kui ajakirjanik polnud mehest kaks nädalat kuulnud, helistas ta mehele ja ütles: \Lükkasid selle õhtusöögi ikka väga kaugele.\ Mees lubas talle hiljem sel nädalal tagasi helistada.
Kuid loomulikult ta ei helistanud. Mind hämmastas see, et naine ei suutnud aru saada, mis oli juhtunud. Ta selgitas, et Inglismaal see juba tähendab midagi, kui sa arhitektiga kohtud. Siis ma mõistsin, et otse loomulikult, ta on ju Londonist. Keegi pole talle Manhattani Armastuse Lõppteest rääkinud. Kuid ma olin kindel, et küll ta õpib.

Tere tulemast Rikutuse Aega. Säravad Manhattani tuled, mis olid taustaks Edith Whartoni pihikutest õõtsuvatele kohtamispaikadele, säravad ikka veel, kuid lava on tühi. Keegi ei einesta hommikul Tiffany juures ja kellelgi pole meeldejäävaid afääre - selle asemel sööme me hommikust kell seitse ja seiklused üritame unustada nii ruttu kui võimalik. Kuidas me küll sellesse suppi sattusime?