PÕRMU RAAMAT: LA BELLE SAUVAGE

Raamatu kaas
Lehekülgede arv
384
Mõõtmed
156x235
Avaldamise aeg
03.12.2017
Tõlkija
Toimetaja
Hind
19,75 €
Soodushind
9,10 €
Meie veebipoest on raamat otsa saanud!

Malcolm oli kõrtsmiku poeg ja ainuke laps … Tal oli üsnagi palju sõpru, ent meelsamini mängis ta üksipäini oma daemoni Astaga kanuus, mille küljele oli Malcolm maalinud nime La Belle Sauvage.

Malcolm Polstead elab Thamesi kaldal asuvas pubis küllaltki turvalist ja õnnelikku, ehkki sündmustevaest elu. Aga ühel paduvihmasel talvel lähevad omavahel raksu mõjuvõimsad jõud, ning kui ilma raev haripunkti tõuseb, lagunevad koost kõik Malcolmi elu tugisambad.

Kuna Malcolmi hoolde jääb Lyra-nimeline lapsuke, on ta sunnitud ette võtma oma elu suurima vägitüki ja asuma ohtlikule teekonnale, mis muudab teda ja Lyrat igaveseks …

„Väga vähe on maailmas asju, mida tasub oodata 17 aastat. „Põrmu raamat“ on üks neist vähestest.“ – The Washington Post

„See raamat on tulvil imesid … tõeliselt põnev.“ – The New York Times

Philip Pullmani esimene lasteraamat nägi ilmavalgust 1982. aastal. Nüüdseks on tema sulest ilmunud 33 raamatut – nii lastele, noortele kui ka täiskasvanutele –, mis on toonud talle riiulite kaupa auhindu ja mida on tõlgitud rohkem kui 40 keelde.

Oma seni tuntuima saaga, „Tema tumedate ainete“ triloogia eest on ta pärjatud Carnegie medali ja The Guardiani lasteraamatute auhinnaga. Samuti on Pullman võitnud maineka Astrid Lindgreni kirjandusauhinna. Pullmani meisterlik romaan „La Belle Sauvage“ on tema kauaoodatud uue sarja, „Põrmu raamatu“ esimene osa, milles kirjanik naaseb „Tema tumedatest ainetest“ tuntud võimsasse maailma.