NELI BLONDI

Lehekülgede arv
410
Mõõtmed
410
Avaldamise aeg
29.05.2002
Tõlkija
Hind
8,00 €
Meie veebipoest on raamat otsa saanud!

RAAMAT ON LÄBI MÜÜDUD!

Oma uues raamatus \Neli blondi\ rebib Bushnell halastamatult eesriide Manhattani kaunite eliitbeibede meheotsimisrituaalidelt. Neljal erineval kangelannal on igaühel varuks oma lugu.

\Tasa ja targu\ peategelase, 31-aastase modelli Janey elu eesmärk on leida igaks suveks Hamptonites (New Yorgi puhketsoon) rikas majaga mees, kelle juurde põgeneda umbsest korterist. Janey ise arvab: \Ma olen feminist. Asi on lihtsalt rikkuse ümberjagamises.\

Reaalsuse ja fantaasia piirid muutuvad hägusemaks teises osas \Eredad hetked (täiskasvanutele)\. Ehkki Willie ja James Diekei abielu näib ideaalsena, kumab nende suhtest läbi kibestumist ja vastastikust vimma, ent olukorra parandamine käib osalistele endile üle jõu.

\Plaatina\ räägib printsess Ceciliast, kelle elu peaks vastama iga naise unistustele - Luxemburgi printsi abikaasana kümbleb ta luksuses, veetes oma päevi logeledes, ajakirju lugedes ja poodides käies. Ometi ta tunneb end nagu \20 000 dollarit maksvate drapeeringutega luksuslikku puuri suletud rott\.

\Üksildane teekond\ portreteerib 40-ndates nimetut Ameerika naisajakirjanikku, kes suundub Londonisse seksi otsinguil – \kui Inglismaal selline asi üldse olemas on\.

Bushnelli blondid on samamoodi segaduses ja eneseotsinguil nagu Bridget Jones, kuid neil puudub Bridgeti haavatavus ja enesehaletsus – nad on palju kalkuleerivamad ja enesekindlamad.
Ladusalt voolav tekst ja raamatu hea liigendatus teeb \Neljast blondist\ ideaalse rannaliiva- või võrkkiigekaaslase.

 

 

Candace Bushnell