MÕTISKLUSI JUTUAJAMISTEST JUMALAGA

Raamatu kaas
Lehekülgede arv
160
Mõõtmed
149x182
Avaldamise aeg
04.10.2006
Toimetaja
Hind
8,80 €
Meie veebipoest on raamat otsa saanud!

1992. aasta veebruaris sai Neale Donald Walsch sellise kogemuse osaliseks, mis ei muutnud mitte üksnes tema enda elu, vaid ka miljonite teiste inimeste elu üle kogu maailma. See oli aeg, mil Jumal hakkas temaga rääkima, õigupoolest astus Jumal temaga üsna pikka kahekõnesse. Nendest mõttevahetustest sai hiljem raamat "Jutuajamised Jumalaga", millest kujunes rahvusvaheline bestseller. See teos on tõlgitud kümnetesse keeltesse ning seda on lugenud miljonid inimesed. Nimetatud raamatule järgnesid kaks samuti väga edukat väljaannet triloogias "Jutuajamised Jumalaga".

Selles raamatus leiduvad mõtisklused ongi tulnud Neale’i jutuajamistest Jumalaga. Need puudutavad asju, millega me oma igapäevaelus paratamatult kokku puutume ja milledest mõnega seisame mingil hetkel niikuinii silmitsi. Nendes mõtisklustes särava universaalse tarkuse tõttu oleme kindlad, et sina, lugeja, ammutad neist palju kinnitust ja juhatust, nagu seda on teinud kõik need, kes selle raamatu sünniga kuidagi seotud on olnud.

Kujuta ette, et sa saad anda Jumalale osa oma igapäevaelus.

Kujuta ette, et sa võid esitada Talle küsimusi armastuse ja usu, elu ja surma, hea ja kurja kohta – ja Jumal vastab neile viisil, mis on sulle tõesti arusaadav.

Neale Donald Walsch küsis, ja Jumal vastas talle.

Need mõtisklused, pärit tema maailmakuulsa triloogia "Jutuajamised Jumalaga" lehekülgedelt, on täis lihtsaid universaalseid tõdesid, mis pakuvad sulle eluteel lohutust ja juhatust.