MOBLA

Autor
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
414
Mõõtmed
230 x 150
Avaldamise aeg
01.07.2008
Tõlkija
Toimetaja
Hind
19,55 €
Soodushind
15,10 €
Meie veebipoest on raamat otsa saanud!

Tsivilisatsioon ei lõpe suure paugu või niutsatusega. See lõpeb helinaga sinu mobiilis.

Mis juhtub ühel 1. oktoobri pärastlõunal, mis saab hiljem tuntuks Impulsi nime all? Läbi kõigi mobiilioperaatorite võrkude saadetud signaal muudab selle saajad… ebainimlikeks, metsikuteks, mõrvarlikeks ja mõtlematuteks. On see terroriakt? Liiale läinud kübertemp?

Sellel pole enam tähtsust, vähemalt mitte nende jaoks, kellel õnnestus tehnoloogia rünnakust kõrvale jääda. Nende jaoks on tähtis see, kuidas juhtunu tulemustega toime tulla ja katastroof üle elada. Õige pea koguneb kamp n-ö „normaalseid inimesi“, nagu nad end nimetavad, Gaiteni akadeemiasse, kus kooli direktor ja üks väheseid alles jäänud õpilasi paljastavad nende ees hämmastava ja õõvastava pildi kuupaistest valgustatud jalgpalliväljakul. On selge, et põgenemisteed pole. Ainus võimalus on vooluga kaasa minna.

„MOBLA“ on üks Stephen Kingi vapustavamaid teoseid, kus õudusjuttude absoluutne kuningas suudab tekitada lugejas äärmiselt reaalsena tunduvat ja lummavalt endasse haaravat põnevust.

STEPHEN KING on sündinud 1947. aastal Portlandis Maine’is. Ta võitis Maine’i ülikooli stipendiumi ja õpetas seal inglise keelt, sellal kui tema abikaasa Tabitha kraadi omandas. Juba esimene romaan “Carrie” ja selle põhjal lavastatud film tegid Stephen Kingist maailma vist küll müügimenukaima autori. “Carriele” järgnes terve hulk menuromaane, nende hulgas “See”, “Misery”, “Kotitäis konte”, “Tumeda torni” sari ja “Kirjutamisest” (“Kirjakunsti memuaarid”). 2003. aastal aastal sai Stephen King Rahvusliku Raamatufondi medali väärika panuse eest Ameerika kirjandusse. Ta elab koos romaanikirjanikust abikaasa Tabitha Kingiga Bangoris Maine’is.