METSIK SÜMFOONIA

Autor
Kategooria
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
44
Mõõtmed
299x261
Avaldamise aeg
31.05.2023
Tõlkija
Toimetaja
Hind
18,30 €

Kas oled valmis METSIKUKS SEIKLUSEKS? Rända läbi metsa ja üle mere, saatjateks Maestro Hiir ja tema musikaalsed sõbrad! Sa kohtad hiigelsuurt sinivaala ja kiireid gepardeid, pisikesi põrnikaid ja graatsilisi luiki. Igaühel on oma saladus, mida ta tahab sinuga jagada. See vaimukas, salapärane, muusikaline ja erakordselt lõbus „Metsik sümfoonia“ on menukirjanik Dan Browni esimene lasteraamat. 


Seda raamatut saab nii lugeda, vaadata kui ka KUULATA! Raamatus oleva QR-koodi või veebilehe wildsymphony.com kaudu saab alla laadida tasuta mobiilirakenduse, mille abil on võimalik kuulata Dan Browni loodud muusikat, mida esitab Zagrebi Festivaliorkester. Lisaks on raamatusse jäetud ka salapäraseid vihjeid – tegu on ju „Da Vinci koodi“ autori tööga!
„Metsikule sümfooniale“ on imelised pildid joonistanud Susan Batori ning raamatu on eesti keelde tõlkinud Indrek Koff.

kaudu saab alla laadida tasuta mobiilirakenduse, mille abil on võimalik kuulata Dan Browni loodud muusikat, mida esitab Zagrebi Festivaliorkester. Lisaks on raamatusse jäetud ka salapäraseid vihjeid – tegu on ju „Da Vinci koodi“ autori tööga!
„Metsikule sümfooniale“ on imelised pildid joonistanud Susan Batori ning raamatu on eesti keelde tõlkinud Indrek Koff. 

Teadmiseks neile, kes otsivad raamatu lehekülgedele peitu pugenud kirjatähti. Iga luuletuse juures (v.a „Maestro Hiir“) saab kokku lugeda ühe raamatu sisekaantel kujutatud pilli nimetuse. Vihje nende otsimiseks annab lause, mille saab kokku lugeda tagumisel sisekaanel olevas autori tutvustuses rasvasemas kirjas tähtedest. Leheküljel, kus on autori järelsõna, on peidus kood, mille lahendus on ingliskeelne lause MUSIC IS A UNIVERSAL LANGUAGE. Lähemalt võib uurida https://wildsymphony.com/

Vaata raamatusse!