ÄMBLIK

Autor
Kategooria
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
416
Mõõtmed
158x235
Avaldamise aeg
22.11.2022
Tõlkija
Toimetaja
Hind
24,30 €

„Ma mäletan, et ta rääkis sageli ämblikest, keda vangistuses jälgis ...Väikestest nähtamatutest küttidest, kes halvavad oma saagi, punuvad nende ümber kookoni, nõelavad neisse mürki ja lagundavad nad.”

- - -

Kolme aasta eest sai Saga Bauer ähvardava sõnumiga postkaardi. Selles mainiti püstolit ja üheksat valget kuuli, millest üks oli määratud uurija Joona Linnale. Anonüümse saatja sõnul on Saga ainus, kes Joona päästa saab. Aeg möödus, ähvardus tuhmus. Kuni jõudis kätte see päev. 

Metsast leitakse kott laguneva surnukehaga ja sündmuskohal on piimvalge kestaga kuul. Politseisse hakkavad laekuma keerukad mõistatused, milles neid ahvatletakse võimalusega mõrvarit peatada. Joona Linna ja Saga Bauer murravad pead, et mõistatusi lahendada ja järgmised ohvrid päästa, kuid on märkamatult hoopis ise mõrtsuka võrku langenud. Jaht muutub aina meeleheitlikumaks ja näib, et seekord on mõrtsukas peatamatu ...

ÄMBLIK on supermenuka Joona Linna sarja üheksas raamat. Joona Linna kõrval naaseb uurimisse jälle ka Saga Bauer. Ülipõnev krimilugu viib lugeja hingematvale ajujahile, kus sarimõrvar tundub alati olevat sammu võrra politseist eespool.

LARS KEPLERI pseudonüümi taga on Rootsi kirjanikepaar Alexander Ahndoril ja Alexandra Coelho Ahndoril. Nende Joona Linna sarjas on varasemalt ilmunud 8 raamatut. Sari on ülipopulaarne kõikjal maailmas ja müünud nüüdseks üle 17 miljoni raamatu. Lars Kepler on Rootsis viimase kümnendi müüduim autor.