AHERMAAD.

Autor
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
602
Mõõtmed
230 x 150
Avaldamise aeg
20.11.2007
Tõlkija
Toimetaja
Sari
Hind
19,39 €
Meie veebipoest on raamat otsa saanud!

“Meie oleme ka-tet, saatusega köidetud inimkogum. Ka-tet’i saab murda ainult surm või reetmine. Iga ka-tet’i liige on just nagu mosaiikmõistatuse killuke. Igaüks eraldi on müsteerium, aga kokku pannes kujuneb neist pilt või… pildi osa.“ - Gileadi Roland, viimane laskur

„TUMEDA TORNI“ sarja kolmas raamat „AHERMAAD“ pakub ohtralt fantastikat, pingelisi hetki ja ühe verd tarretama paneva õudusstseeni. Enigmaatiline Roland jätkab teed Torni poole koos oma kahe kaaslasega – Susannah ja Eddiega, kes on astunud tema maailma eri ajajärkude New Yorgist.
Teekonnal üle Ahermaade läbivad nad imepäraseid maastikke, tungivad läbi uskumatutest takistusest ning seisavad silmitsi ainulaadsete vaenlastega, nii inimeste kui muude olenditega.

Roland ise on aga ajanihete tõttu hulluks minemas, vaevatuna süütundest, kas Jake hukkus tema käe läbi või mitte. (Ehk nagu märgib Susannah – „Need ajas rändamised on üks segane värk.“) Hiiglasliku karu koobast otsides saab Roland aimu Torni tegelikust asukohast ja seltskond jätkab teed.

Saaga jätkub…