MEIE ARVI

Lastega haagisereisil Poolas ja Baltikumis

Kategooria
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
176
Mõõtmed
220x168
Avaldamise aeg
09.05.2024
Toimetaja
Hind
21,80 €

​Arvi on ühe lihtsa neljaliikmelise Eesti pere minihaagis, mis on koos nendega juba viis aastat mööda Eestit, Baltimaid, Poolat ja tegelikult ka mujal Euroopas ringi vuranud. Võiks öelda, et Treimannide pere on lausa viieliikmeline! Sellest raamatust leiad reisidel juhtunud lugusid, nippe ja lahendusi reisi plaanimiseks, kurbi ja lõbusaid juhtumisi. Midagi ei ole ilustatud ega paremaks valetatud. Perereisi kannatuste detailsus võib sul muidugi igasuguse reisiisu ära võtta! Kui seda aga ei juhtu, võid hakata julgelt asju pakkima – juhendame sind sujuvalt kõigist keerulistest olukordadest läbi.   

Muu hulgas leiavad vastuse järgmised küsimused: Miks teha väikeste lastega autoreise? Kuidas säilitada närv, kaine mõistus ja huumorimeel? Mida autos sõidu ajal teha ja kus teel ööbida? Millised on Baltikumis ja hiiglasuures Poolas põnevad kohad ja kämpingud? Kas lastega on võimalik ka matkata? 

Mari-Leen Treimann on matka- ja reisihuviline kahe tütre ema, õppejõud ja abikaasa. Ta armastab sporti, nalju ja kannatusi. Viieaastane reisikogemus minihaagisega Euroopat avastades on andnud piisavalt julgust oma pere kogemusi ka laiema ringiga jagada. See on tema esimene raamat.​

Siit leiad raamatus olevad soovitused ja lingid – Vaata raamatusse