Uudised

 • 21.03.2018

  RAAMATULOOS! Facebookis

  Nagu lubatud, loosisime välja 3 raamatut „Ebaemmelik Emps“. Tähtede seis soosis: Margareth Karja Mailis Viiand Adela Maria Leea Raa Võtame teiega ühendust!    

 • 10.03.2018

  TERVISLIK RASVAPÕLETUSTREENING - raamatuesitlus

  15. märtsil toimus Solarise keskuse Apollo raamatupoes Eva Pettineni raamatu "Tervislik rasvapõletustreening" esitlus.  Saime kuulda miks trenniraamatud ilmuvad ja kui palju neist kasu võib sündida. Raamatu saamisloost rääkis raamatu autor Eva Pettinen ja kirjastaja Tiiu Marie Kraut.

 • 02.03.2018

  KODUKÖÖGI MEISTERKOKK raamatuloos

  "Koduköögi meisterkokk" loosi kolm raamatuvõitjat on Vera Senina, Piret Puura ja Meelika Villers. Autori autogrammiga raamat jõuab võitjate postkasti märtsikuu jooksul. 

 • 26.02.2018

  Loosi lähevad "KODUKÖÖGI MEISTERKOKK" autogrammiga raamatud

  26. veebruaril külastas meie kirjastust Eva Poonsh, äsja ilmunud raamatu „Koduköögi meisterkokk. Teekond retseptideta kokakunsti” autor. Moskvas sündinud, ent nüüdseks juba mõnda aega Eestis elav Eva Poonsh loodab, et tema raamat saab Eestis niisama populaarseks, kui see on Venemaal, kus raamatust on ilmunud juba kolm kordustrükki. Loosis...

 • 14.02.2018

  POPULAARSEIM SAKSA UNEJUTURAAMAT NÜÜD KA EESTI KEELES

  Äsja ilmus eesti keeles Saksamaa populaarseim unejuturaamat „Kuidas loomalapsed magama jäävad”. Raamatu kaasahaarava värsivormis teksti on kirjutanud Anne-Kristin zur Brügge, väljendusrikkad lastepärased pildid on joonistanud Marina Rachner. Raamatu on suurepäraselt eesti keelde tõlkinud Piret Pääsuke. Saksamaal on...

 • 13.02.2018

  "LA BELLE SAUVAGE" on menukaim noorteromaan

  Phil Pullmani, keda peetakse tänapäeva üheks parimaks inglise kirjanikuks, sulest on nii suurte kui ka väiksemate lugejate rõõmuks üle pika aja ilmunud taas uut lugemist: „Põrmu raamatu“ triloogia avateos „La Belle Sauvage“. Kirjastus Pegasus avaldas raamatu Eve Lauri tõlkes jõulude paiku ja sellest ajast alates...

 • 24.01.2018

  SÜDAMELOOMAKESTE KUNSTITUND

  10. veebruali kl 11 toimub sõbrapäeva lastehommikul Südameloomakeste kunstitund, mida juhendavad raamatu "Minu armas südameloom" autor Jaana Ojakäär ja raamatusse pildid joonistanud Lumimari. Suured ja väikesed saavad kuulata südamelooma tarkuseteri ja meisterdada päris oma südamelooma. Kunstitund toimub Tallinnas Holistika keskuses...

 • 22.01.2018

  SUUR AARETEJAHT EESTI LASTEKIRJANDUSE KESKUSES

  27. jaanuaril kl 12 toimub Eesti Lastekirjanduse Keskuses SUUR  AARETEJAHT.  Külas on raamatu "Poiss, kes joonistas kaarte" autorid Kätlin Vainola ja Ulla Saar.  Lastekirjanduse keskuse uudis kogu pikkuses SIIN!

 • 18.01.2018

  LOENG HIINA MEDITSIINIST

  23. jaanuaril kl 17 räägib Jana Saarmann Solarise keskuse Apollo poes Hiina meditsiinist.  Jana Saarmann on Hiina meditsiini õppunud kolm aastat. Lõpetas Pekingi Hiina Meditsiini Ülikoolis Hiina meditsiini taimravi ja tuina massaaži erialal. Oodatud on kõik huvilised!

 • 15.01.2018

  JAAN MARTINSONI KOKKUVÕTE AASTA KRIMKADEST

  Jaan Martinsoni iga-aastase heade krimkade nimekirjas on Lars Kepleri "Küülikukütt" ja napilt joone alla jäi "Tüdruk jääs". Täismahus artiklit saab lugeda SIIT!