Uudised

 • 14.07.2016

  VÕIDA HELLE LAASI UUS RAAMAT "KODUD"

  LASTEJAAM korraldab kõikidele lastele raamatu loosimise mängu. Kui kirjutada üks vahva lugu sellest, miks on SINU kodus kõige-kõige-kõige parem olla ja saata selle lastejaam@err.ee-le, siis vastajate vahel läheb loosi üks Helle Laasi raamat "KODUD".  Vaata siia! Lastejaam

 • 30.06.2016

  PUHKUSTE AEG

  Kirjastus Pegasus puhkab 4.-29. juulil ja sel ajal on meie kontor avatud esmaspäeviti ja neljapäeviti tavalisel tööajal. 

 • 17.06.2016

  Loova elu teejuhi esitlus 21. juunil kl 17:30 Solarise Apollos

  Teisipäeval, 21. juunil kell 17.30 esitleb Jaana Ojakäär Solarise keskuse Apollos oma äsja ilmunud raamatut „Loova elu teejuht“. Raamatu kaante vahele on autor koondanud üle 100 harjutuse, mis aitavad tugevdada tervist, arendada endas loovust ning avastada elule uusi vaatenurki. Tule kuulama, vaatama ja osalema, et saada inspiratsiooni ka enda elu teadlikuks...

 • 25.05.2016

  Donna Leon reedel kl 16 Kirjanike Majas

  Meil on rõõm teatada, et kirjandusfestivali HeadRead külastab teiste seas ka Pegasuse autor Donna Leon. Donna on elanud 25 aastat Veneetsias ja just sellel linnal on keskne roll ka kõigis tema raamatutes, kus on peategelaseks commissario Brunetti. Pegasus on avaldanud seni kolm Donna Leoni raamatut – „Surm tõusuvee ajal“, „Une pealt ja...

 • 04.05.2016

  "SEITSME IMEGA ÜMBER MAAILMA" Prima Vistal

  Laupäeval 7. mail kell 13.00 Ülar Allase ehk DJ Smaddy rännuraamatu „Seitsme imega ümber maailma“ (Pegasus!!!) esitlus Tartu kaubamaja Apollo ees aatriumis. Prima Vista kavaga saab tutvuda SIIN! Ülar Allasega vestleb giid ja reisikorraldaja Triinu Borga.

 • 03.05.2016

  "PÕLISED PÜHAPAIGA" RAAMATU SAAB...

  Aprilli keskel välja kuulutatud Eesti pühapaikade külastamise kogemuse jagamise eest lubatud raamatu saab Merike Rihti Kuuse. 

 • 28.04.2016

  PEGASUSE RAAMATULETT HÖFF-l

  30. aprillil müüb Pegasus oma krimkasid Haapsalu õudus- ja fantaasiafilmide fetivalil (HÖFF). 11. Baltimaade suurim žanrifilmidele keskenduv festival Haapsalu õudus- ja fantaasiafilmide festival ootab kõiki külalisi ja filmisõpru talveunest virguvasse Haapsallu 29. aprillist 1. maini. 

 • 25.04.2016

  ÜLAR ALLAS PRIMA VISTA FESTIVALIL

  Laupäeval 7. mail kell 13.00 Ülar Allase ehk DJ Smaddy rännuraamatu „Seitsme imega ümber maailma“ (Pegasus!!!) esitlus Tartu kaubamaja Apollo ees aatriumis. Prima Vista kavaga saab tutvuda SIIN! Ülar Allasega vestleb giid ja reisikorraldaja Triinu Borga.

 • 15.04.2016

  "PÕLISED PÜHAPAIGAD" RAHVUSRAAMATUKOGUS

  18. aprillil kell 18 korraldab Looduse Omnibuss Rahvusraamatukogus loodusõhtu, kus näidatakse filmi "Eesti looduslikud pühapaigad", esitletakse Ahto Kaasiku raamatut "Põlised pühapaigad, saab jutte ja laulmist kuulata. Kohapeal müüakse raamatut õige hea hinnaga.  Looduse Omnibussi uudis täies mahus SIIN!

 • 13.04.2016

  Loosime FB-s välja raamatu "PÕLISED PÜHAPAIGAD"

  Pegasus andis veel hiljutisel külmal ajal välja Eesti põliseid pühapaiku tutvustava raamatu. Raamatut on tänaseks esitletud nii Tartus kui Tallinnas. Aga nüüd tahaksime küsida, millised on Sinu kogemused looduslike pühapaikadega? Kus oled käinud ja millise paiga külastus on eriti meeldejääv olnud? Vastused võib kirjutada...