KISENDAV TREPP

Lockwood & Co. esimene raamat


Valdkond:
KUUPAKKUMISED
KK
358
145 x 220
04.12.2014
Marge Paal
René Tendermann
978-9949-550-04-3
18.10 €
9.90
 

Londonis on maad võtnud jõletu Probleem: kogu linnas ilmutavad end kõikvõimalikud kummitused, kes pole just sõbraliku loomuga. Ainult noortel on vajalikud erivõimed, mida on vaja nende üleloomulike vaenlaste nägemiseks – ja kõrvaldamiseks.

“Kisendavas trepis” asub söakas ja andekas Lucy Carlyle tööle kummitusuuringute agentuuri Lockwood & Co., mida juhib karismaatiline Anthony Lockwood. Pärast üht öist tööotsa, mis viib koletu avastuse ja katastroofiliste tagajärgedeni, on Lucy, Anthony ja nende sarkastiline kolleeg George sunnitud ette võtma uurimistöö Combe Carey mõisas, Inglismaa kummitusterohkeimas majas. Lockwood & Co. peab tegema kahjutuks mõisa kurikuulsa Kisendava Trepi ja Punase Toa. Kas nad tulevad sellest aga eluga välja?

Jonathan Stroudilt on eesti keeles ilmunud rahvusvaheliselt ülimenukad “Bartimaeuse sarja” raamatud “Samarkandi amulett”, “Golemi silm”, “Ptolemaiose värav” ja “Saalomoni sõrmus” ning Põhjala müütidel põhinev “Oru kangelased”. Lugejate jaoks, kellele on meeldinud tema seikluslikke ja põnevaid ning mõnusa huumoriga vürtsitatud raamatuid lugenud, leiavad eest tõelise maiuspala.

*****

Iidne kurjus, lahendamata mõrvad, võimsad kummitused ja õelad surelikud – see on raamat, mida naljalt käest ei pane. Kuid soovitan magama minnes tule põlema jätta. 
Rick Riordan

Kommentaarid

Tere!

Suvi hakkab läbi saama ja sooviks teada saada, kuna raamatu ilmumist on oodata?

Praegu on novembri alguse plaanides kirjas.

 

Tere. Kas "Sosistav kulp" on juba ilmumas? Aasta lõpus seda veel polnud kahjuks.

Vabandan. Kahjuks aina nihkub ja nihkub edasi. Kuid on tõlgitud ja trükivalmis. Palun varuge ... kannatust.... D-vitamiini........ midagi head. Aga kindlasti mitte pahameelt.

"Sosistava kolba" tahaks maiks valmis saada.

 

Millal müüki tuleb?

Kas sai maiks valmis? Millal müüki tuleb?

Järgmine osa "Sosistav kolp" ilmub eesti keeles vast aasta lõpus, aga originaalis juba oktoobris.

Tere. Kas Lockwood & Co teine osa "Sosistav kolp" ilmub lähitulevikus?

Sooviks ka teada, millal teine osa ilmub?

Millal on oodata teist osa?

Lisa uus kommentaar

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.
To prevent automated spam submissions leave this field empty.