ERAGON

Pärandi saaga 1. raamatValdkond:
KK
496
150 x 230
15.06.2005
Marge Paal
Jana Kuremägi
978-9949-409-67-9
16.17
Meie veebipoest on raamat otsa saanud!
 

Üks poiss...
Üks lohe...
Maailm täis seiklusi.
Kui Eragon leiab metsast sileda sinise kivi, peab ta seda vaese talupoisi õnnelikuks avastuseks: võib-olla saab selle eest perele talveks liha varuda. Ent kui kivist koorub ilus, safiirsinine lohepoeg, mõistab Eragon peagi, et on komistanud pärandi otsa, mis on peaaegu niisama vana kui Impeerium ise.
Üleöö võtab tema lihtne elu onu Garrow’ talus pöörde ja ta leiab end hukatuslikust uuest maailmast, täis saatusekäike, võlukunsti ja võimu. Juhiks vaid iidne mõõk ja vana jutuvestja Bromi nõuanded, peavad Eragon ja noor lohe Saphira pääsema eemale ohtlikest väljadest ja tumedatest vaenlastest Impeeriumis, mida valitseva kuninga kurjusel pole piire. Kas Eragon suudab astuda legendaarsete Loheratsanike jälgedes? Impeeriumi saatus võib olla tema kätes...
Christopher Paolini kustumatu armastus fantaasia- ja ulmekirjanduse vastu ajendas teda asuma oma esikromaani, “Eragoni” kallale pärast seda, kui ta oli viieteistkümneaastasena keskkooli lõpetanud. Nüüd juba üheksateistkümneaastane, elab ta oma perega Paradise Valleys, Montanas, kus ta on pühendunud Pärandi seeria teisele raamatule. Rohkem teavet Christopheri, “Eragoni” ja Pärandi kohta leiate veebilehelt www.alagaesia.com
“Eragon” on paljutõotav algus nii noore kirjaniku karjäärile kui ka raamatuseeriale. Christopher Paolini oli raamatu valmimisel vaid 17 aastane. Kui Christopher Paolini “Eragon” 2003 aasta sügisel ilmus, sai sellest koheselt bestseller. Raamat oli üle 40 nädala New York Times’i edetabelis ja vaid kuue kuuga müüdi ainuüksi USA-s üle ühe miljoni eksemplari. Tänaseks on raamat avaldatud juba 31 riigis. Müüdud on ka raamatu filmiõigused, filmivõtted algavad 2005. aasta juunis ja film linastub kõigi eelduste kohaselt 2006. aasta suvel.
“Eragon” on põnev raamat kõigile neile, kes “Sõrmuste isanda” triloogia lummusele vastu panna ei suutnud.
Vaata ka arvustust Postimehes: Lohega koos kurjuse vastu
 

Kommentaarid

Tere

Kas eelpoolnimetatud kahjustatud raamatutest on veel mõni alles?

Paraku on kõik otsas.

 

 

Olen samuti väga huvitatud Eragoni raamatust, mul on olemas kõik ülejäänud osad aga ilma esimese osata on sari ju mõttetu. Usun, et kordustrükk rõõmustaks väga paljusid kes on minuga samas olukorras.
Huvi pärast uurin, et kas mõni neist kolmest eelpool mainitud raamatust on veel alles?

Jah, on küll alles. Ilma kuldse värvita ja löögi saanud eksemplarid. Kui huvi on, kirjutage katrin@pegasus.ee

Tere, seda raamatut pole enam ammu kusagilt võimalik osta,aga huvilisi on palju. Kas sellele on eesti keeles tulemas kordustrükk, millal?

Tänan!

Praegu kordustrükki plaanis ei ole, aga see ei pruugi nii jäädagi. Kirjastuses on veel kolm raamatut, millel on trüki või muud kahjustused, neid võib osta väga soodsa hinnaga.

Tere! Kas kirjas mainitud raamatud on veel alles?

Jah, kaks tükki on veel alles. Kui soovi on, kirjutage katrin@pegasus.ee

Tere!

Mida peate täpsemalt silmas trüki või muude kahjustuste all?

Trükikahjustuse all pean siinkohal silmas kaant, millel puudub kuldne värv. Ühel raamatul on sees lisaplokk. Üks raamat on saanud löögi, mis rikkus leheservad ära.

Raamat on põnev ja kaasahaarav, olles lugenud seda juba vähemalt 3 korda ei ole ma ikka veel tüdinud. Ikka ja jälle tahan selle raamatu kätte võtta ja läbi lugeda. Esimeses raamatus on kohati küll kohti kus tekst tundub lapsik kuid sarja teisesja kolmandas raamatus on lugedes kohe tunda kuidas sarja autori kirjutamisstiil areneb ja raamatud aina põnevamaks muutuvad. Soovitan lugeda kõigile seiklus ja ulmefännidele.!

Lisa uus kommentaar

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.
To prevent automated spam submissions leave this field empty.