Kirjastusest

Meist
Kirjastus Pegasus loodi 2001. aasta lõpus. Kirjastamise peamised valdkonnad on ilukirjandus (Bookeri ja Nobeli auhindade laureaadid, tänapäeva kirjandus "Pegasuse väikeses sarjas", ulmekirjandus, Põhjamaade kirjandus ning klassikaline kirjandus), esoteerika, teatmeteosed ja käsiraamatud ning laste- ja noortekirjandus. Aastaid oli Pegasus juhtivaid kirjastusi majandus- ja äriraamatute vallas.
Ilukirjanduses on alus pandud mitmele sarjale. Palju kiidusõnu on saanud "Pegasuse klassika", "Hõbevaramu" ja "Pegasuse väikese sarja" raamatud.
Meie laste- ja noorteraamatute põhirõhk on fantastikal.
Ilukirjanduse kõrval anname välja ka aime- ja teatmekirjandust. 
Suure rõhu oleme pannud inimese tervist puudutavatele raamatutele. Esoteerika ja eneseabi valdkonnast võib leida selliste tunnustatud autorite teoseid nagu Anatoli Nekrassov, Neal Donald Walsch, Ernst Muldašev, dalai-laama jmt.
Meie teatmeteoste hulka kuuluvad näiteks "Religioonide ajalugu", "Sport. Täielik illustreeritud käsiraamat", "Suur illustreeritud sõnaraamat" ja "Kõiksuse lühiajalugu".
Aastate jooksul oleme välja andnud üle kahesaja raamatu, mille usaldusväärsus ja kvaliteet on kõrgelt hinnatud. Oleme pälvinud auhindu konkursil "Eesti 25 kaunimat raamatut" ning jõudnud menukite edetabeli etteotsa. Meie motoks on "Väike, aga tubli".

Kirjastus Pegasus