LÕÕGASTUMISE JA STRESSIST VABANEMISE KÄSIRAAMAT

Raamatu kaas
Lehekülgede arv
360
Mõõtmed
158 x 235
Avaldamise aeg
01.03.2009
Tõlkija
Toimetaja
Hind
18,00 €
Meie veebipoest on raamat otsa saanud!

"Lõõgastumise ja stressist vabanemise käsiraamatu" esimene väljaanne (eesti keeles 2000. a) oli üksikasjalik ja lihtne juhend keha ja mõistuse rahustamiseks üha enam üleerutatud ja pingerohkes maailmas. Käesolev raamat, mille on hinnanud oma valdkonna parimaks nii kliendid kui ka psühholoogiaeksperdid, on tõlgitud originaali kuuendast väljaandest - see number kinnitab vajadust tõhusa abimaterjali järele, mis sobiks ka kiire eluviisiga inimestele.

Uues väljaandes tutvustatakse viimastel teadusuuringutel põhinevaid mõjusaid lõõgastusmeetodeid ja antakse lugejale valik tõhusamaks osutunud ravimeetodeid, kaasa arvatud järkjärguline lõõgastumine, autogeenne treening, enesehüpnoos, visualiseerimine, tähelepanelikkus ja aktsepteerimine.

Esimeses peatükis saab uurida lähemalt oma stressiallikaid ja stressi sümptomeid ning õppida looma isiklikku stressi vähendamise plaani. Järgnevates peatükkides tutvustatakse erinevaid lõõgastumise ja stressi vähendamise meetodeid, selgitatakse, miks need toimivad, ning antakse koheselt harjutused, mille abil meetodit rakendada. Tulemuseks on kõikehõlmav ja lihtsalt arusaadav käsiraamat, mis aitab igaühel stressi ohjeldada ja rahulikumat elu elada.

Martha Davis, PhD, töötas psühholoogina Kaiser Permanente meditsiinikeskuse psühhiaatriaosakonnas Santa Claras, kus ta viis läbi individuaalset, paari- ja grupiteraapiat. Praegu on ta pensionil ja elab oma perega Põhja-Californias. Ta on raamatute „Thoughts & Feelings, Messages“ ja „The Messages Workbook“ kaasautor.

Elizabeth Robbins Eshelman, MSW, on sotsiaaltöötaja, kes töötas sihtasutuse Kaiser Foundation Health Plan personalinõustajana. Praegu on ta pensionil ja elab San Francisco Bay Areas.

Matthew McKay, PhD, on Berkeley ülikooli Wrighti instituudi professor. Ta on rohkem kui kahekümne viie raamatu autor ja kaasautor, nende hulgas „Self-Esteem“, „When Anger Hurts“ ja „Act on Life Not on Anger“.