KÕVER KUNINGRIIK

Lehekülgede arv
552
Mõõtmed
156X235
Avaldamise aeg
07.10.2018
Tõlkija
Toimetaja
Hind
21,60 €
Meie veebipoest on raamat otsa saanud!

„Kõver kuningriik” – Leigh Bardugo lummava menuki „Vareste kuus” kauaoodatud järg!

Jesper trummeldas rahutult sõrmedega vastu kintse. „Kas teie olete ka tähele pannud, et terve linn hakkas meid otsima, kõik on meie peale maruvihased ja tahavad meid maha tappa?”
„Ja siis?” vastas Kaz.
„Noh, et tavaliselt teeb sedasi ainult pool linna.”

Kaz Brekkeri meeskond sai hakkama hulljulge ettevõtmisega, millest polnud õigupoolest lootust eluga välja tulla. Lubatud priske tasu asemel aga ootab neid taas ees võitlus elu ja surma peale. Tüssatud ja nõrgestatud meeskonnal napib nii liitlasi, ressursse kui ka lootust. Kogu maailmast koonduvad Ketterdami mõjukad tegelased, et uurida välja ohtliku uimasti jurda parem’i saladused, samal ajal aga ilmuvad välja ka vanad võistlejad ja uued vaenlased, et Kazi taiplikkus ja salga hapravõitu lojaalsus proovile panna. Ketterdami linna süngetel ja kõveratel tänavatel puhkeb sõda – lahing kättemaksu ja lunastuse nimel, mis otsustab grišade maailma saatuse.

Auhinnatud Ameerika kirjanikule Leigh Bardugole tõi suurema tuntuse „Griša” triloogia. „Kõver kuningriik” on tema järgmise sarja, „Vareste kuue” teine ülipaeluv osa, milles põimuvad tegelikkus ja Bardugole omane võluv fantaasiamaailm.

„„Kõver kuningriik” on justkui hõrgult omapärane maitsekooslus „Harry Potterist”, „Troonide mängust” ja sutsukesest 19. sajandi Euroopast.” – Los Angeles Times