JOOGA: HARJUTUSI PAINDUVUSE ARENDAMISEKS

Kategooria
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
160
Mõõtmed
170c230
Avaldamise aeg
10.07.2022
Tõlkija
Toimetaja
Hind
20,90 €

Painduvus kasvatab kogu keha liikumisulatust, parandab kehahoiakut, tasakaalu ja vereringet, leevendab valu ning ennetab vigastusi. Maxi ja Lizi Instagrami lehe edust tiivustatud raamat näitab, et joogat harjutades võib igaüks muutuda palju paindlikumaks – selleks pole vaja midagi muud kui aega ja kannatlikkust.
Iga peatükk selles raamatus valmistab keha ette järgnevateks harjutusteks:
•    Ettepainutused
•    Õlgade avamine
•    Puusa- ja jalapainutused
•    Tahapainutused
•    Kehatüve tugevdajad
•    Käsivarte tasakaalu ja ümberpööratud asendid
•    Pöördasendid.
Asendid on jagatud vastavalt alg-, kesk- ja edasijõudnute tasemele ning nende arendamisel julgustatakse kasutama abiks klotse ja vöösid. Välja on toodud ka iga asendi spetsiifilised kasulikud mõjud, lisamärkused aitavad saavutada õiget asendit ja soovitud tulemusi. 
Raamat on hõlpsasti järgitav ja hõlmab kogu olulist teavet jooga kohta, aidates liikuda edasi teekonnal suurema painduvuse poole.

Max ja Liz Lowenstein on laialdase populaarsuse pälvinud Instagrami lehe@inflexibleyogis loojad. Lehel näidatakse „päris inimeste“ edenemist eri joogaasendites ning saavutatud tulemuste enne-ja-nüüd pilte. Sertifitseeritud akrojooga (Acroyoga) juhendajate, registreeritud joogaõpetajate ja toitumisnõustajatena on Max ja Liz sotsiaalmeedia mõjutajad ning teada-tuntud loomuliku paranemise asjatundjad, kelle postitusi jälgib üle maailma enam kui 2,3 miljonit inimest.

„Meie missioon on aidata ülemaailmsel kogukonnal omandada nii keha kui ka meele kergus ja paindlikkus. Meie sihiks on aidata inimesi nende teekonna igal sammul.“

SA EI PEA JOOGAGA TEGELEMISEKS HÄSTI PAINDUMA. JOOGAGA TEGELEMINE MUUDAB SU PAINDUVAKS.

 

VAATA RAAMATUSSE!