AcmeFilmApolloStiina

Videvik. Graafiline romaan. 1. osa

16. märtsil avaldatakse üle maailma esimene Stephenie Meyeri „Videviku“ põhjal tehtud graafiline romaan imelihtsa pealkirjaga – „Videvik. Graafiline romaan. 1. osa“. Paljudes maades ilmub vaieldamatult üks selle kevade menukamaid raamatuid täpselt ühel päeval.

Autori heakskiidul ja kaasabil on noor koomiksikunstnik Kim Young loonud imelise graafilise ümberjutustuse miljonitele lugejatele südamesse läinud armastusloost. Pole mõtet tutvustada pikemalt raamatut, mis on paljudel sõnasõnalt peas. Ehk nagu Stephenie Meyer ütles raamatu kohta: „See tõi uuesti mu meelde mu esimese “Videviku” kogemuse. Kui Young saatis mulle uue mapi joonistustega, mõned portreed Edwardist või Bellast lausa hüppasid pildist välja ja järsku tundsin end jälle täpselt samamoodi nagu sel suvel, kui ma nende lugu kirjutasin.“

„Videvik. Graafiline romaan. 1. osa“ ilmub 16. märtsil 2010 ja maksab 195.00 krooni. Kõigil raamatuklubi liikmetel on võimalik raamat endale tellida juba täna. Nagu alati, on hind soodsam (175.00) ja nagu kombeks, saavad klubiliikmed ka sel korral raamatu kätte enne teisi. Raamatut saab soodsa hinnaga tellida kuni 16. märtsini.

„Videvik. Graafiline romaan. 2. osa“ ilmumise täpse aja loodame teile teada anda lähemal ajal.

» Telli raamat